Trápí Vás bolesti, či ztuhlosti svalů? Bolí Vás záda, dolní končetiny, či jiné partie? Možná Vám pomůže masáž. Čtěte dále!

Zdravotní masáže Praha

Masáže již od nepaměti patří k výborným regeneračním a relaxačním prostředkům. Právě zdravotní masáže jsou zaměřené na podporu Vašeho zdravého pohybového aparátu. Umí totiž účinně uvolnit Vaše svalstvo, podpořit správné držení těla a odstranit, či zmírnit bolesti různých svalových partií.

Jakým způsobem zdravotní masáž probíhá?

Před správnou zdravotní masáží s Vámi masér probere váš zdravotní stav, zjistí, co a proč Vás případně bolí, zjistí, čeho chcete masáží docílit a následně Vám navrhne a vysvětlí postup masáže. Zpravidla se následně položíte na lehátko a masér vhodnými účinnými masérskými hmaty uvolní přetížené svalstvo. Po samotné masáži je vhodné v klidu odpočívat a dodržovat pitný režim.

Jak se budete po zdravotní masáži cítit?

Po masáži se budete cítit uvolnění a případné bolesti zpravidla ustoupí, nebo se zmírní. V případě, že na masáže nejste zvyklí, můžete se následně cítit unavení, podobně jako po cvičení, což je zcela běžné.

Je možné využít zdravotní masáž, aniž by Vás něco bolelo?

Samozřejmě, zdravotní masáž můžete využít i z preventivních důvodů, aniž by Vás právě něco bolelo. Např. při sedavém zaměstnání je vhodné si občas dopřát zdravotní masáž zad.