Relaxační masáže Praha

Relaxační masáže patří odjakživa k výborným regeneračním a odpočinkovým procedurám. Právě u této masáže nemusíte nic dělat, lehnete si pouze na masérské lehátko a necháte maséra, či masérku o sebe pečovat.

Kdy jsou relaxační masáže vhodné?

Tyto masáže jsou výborné pro zdravý a příjemný odpočinek, například po náročném dni. Mnoho klientů si je ale dopřává i pro zpříjemnění volného dne. Zkrátka kdykoliv, kdy cítíte, že si potřebujete odpočinout a příjemně zrelaxovat své tělo.

Kdy relaxační masáže nejsou vhodné?

Pro masáže existují tek zvané kontraindikace masáží, to jsou stavy, kdy se masáže nedoporučují. Masáže například nejsou vhodné v době, kdy jste nemocní, ihned po nadměrném fyzickém vyčerpání, nebo ihned po vydatném jídle. Případů, kdy masáž není vhodná je samozřejmě více. V případě, že si nejste jisti, rádi Vám poradíme při objednání.

Jakým způsobem relaxační masáže poskytujeme my?

Plně si uvědomujeme, že v dnešní době již není potřeba, aby klient na masáže někam docházel. Nejlépe si většinou masáž užije ve svém pohodlí - doma. Jsme převážně mobilní maséři, kteří přijedou přímo k Vám a přivezme si s sebou mobilní masérské lehátko, oleje a další potřebné věci. Vše u Vás připravíme, probereme s Vámi Váš zdravotní stav, Vaši představu ohledně masáže a ten správný relax může začít! Lehnete si na lehátko a při poslechu relaxační hudby si užíváte příjemnou relaxační masáž. Po masáži opět vše uklidíme.

V případě, že na masáž k nám chcete přijet, můžete, rádi Vás přivítáme u nás.